Nowy Dwór Maz: Dzielnicowi zatrzymali 27-latka z mefedronem, amfetaminą i marihuaną

W środę nowodworscy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał środki odurzające. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środowe popołudnie dzielnicowi udali się na interwencję, gdzie miało dojść do awantury domowej. Po wejściu do lokalu zauważyli, że przebywający tam mężczyzna, na widok mundurowych wyrzucił za okno kilka foliowych torebek. Za chwilę na miejscu pojawili się również policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii.

Okazało się, że na trawniku za oknem leżą wyrzucone przez 27-latka cztery torebki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białego kryształu. Następnie w mieszkaniu gdzie przebywał nowodworzanin funkcjonariusze ujawnili jeszcze kolejne trzy torebki z zawartością białej i żółtej substancji oraz suszu roślinnego.

Dodatkowo policjanci ujawnili w lokalu wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do nowodworskiej komendy policji, gdzie spędził noc. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał, że w zabezpieczonych przez mundurowych torebkach znajduje się mefedron, amfetamina i marihuana.

Zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.