Modlin Twierdza: Zgłoszono Protest Wyborczy

Po poniedziałkowych wyborach w Zarządzie Osiedla nr 6 w Modlinie Twierdzy, do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynął Protest Wyborczy od przedstawiciela mieszkańców osiedla Włodzimierza Oleksiaka. 

Poniżej publikujemy oryginał protestu, który rozesłany został do Wojewody Mazowieckiego, Marszałka Sejmu RP, posłów z terenu Nowego  Dworu Mazowieckiego oraz lokalnych mediów. w1

w2

w3

w4

10 thoughts on “Modlin Twierdza: Zgłoszono Protest Wyborczy

 1. Protest małego, chorego człowieka, który nie może się pogodzić z przegraną. Proponuję wycieczkę do dwóch specjalistów – najpierw do logopedy, następnie do psychiatry. Bez wizyty u pierwszego, drugi nie zrozumie.

  1. W 100 % popieram ,,jakuba”. Poza tym jako mieszkaniec Twierdzy nic nie slyszalem o zbieraniu podpisow przez tego furiata. Pytam siebwiec panie Oleksiak kiedy i gdzie pan zes zbieral te podpisy? ,,Lista do wgladu…” Taaa… wszyscy jestesmy emerytami i mamy czas na bieganie za jasnie szanownym. Wez sie czkowieku pogodz, ze skonczyla sie twoja era.

 2. tylko mały chory nie wiem czy człowiek mógł w ten sposób napisac o kims kto chce się odwołac od wyniku wyborów Takie jest prawo i wolno mu z niego korzystać Ten wpis swiadczy nie o małosci tego człowieka a o małosci i niepogodzeniu się władzy że znalazł się ktos kto im potrafił im się przeciwstawic Znamy dużych którzy stali się małymi a mali stali się dużymi Nikt nie wie co spotka go za godzinę

 3. Widać, że na forum odzywa się pokolenie nowego systemu edukacji i ma wyraźne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Proszę uważnie przeczytać pismo i odnieść się do zawartych w nim merytorycznych zarzutów.
  Klangor członków i sympatyków WND/SRTM jest bardzo wymowny. Tolerujecie i utrwalacie bezprawie. To typowe dla zwolenników J.K. i WND.

 4. Panie Piotrze, nie chodzi o czytanie ze zrozumieniem, a wypowiadanie sie w imieniu mieszkancow Twierdzy. P. Oleksiak powinien w swoim imieniu wystepowac jesli juz cos, a nie powolywac sie na mieszkancow, ktorzy wedlug mnie maja go gdzies. Ten gosc nie jest godzien reprezentowac wiekszosci osiedla Twierdzy, wiec niech to juz mu da do myslenia. Byl jego czas, ktorego nie byl w stanie wykorzystac i to ludzie dostrzegli.

 5. Panie Piotrze – Jako prezes SRTM informuję, że żaden członek naszej organizacji, nie jest jednocześnie członkiem WND.
  Jednocześnie, zdecydowana większość osób z SRTM, nie bierze czynnego udziału w polityce lokalnej, stroniąc od niej. Tak więc, szanując wybór tych osób (które jak napisał p. Oleksiak, zorganizowały wiele inicjatyw na terenie naszego osiedla), proszę o zaprzestanie wymieniania nazwy SRTM w kontekście politycznym. Jeżeli już musi Pan odnosić się do ostatnich wydarzeń, proszę używać konkretnych nazwisk.

  Pozdrawiam
  Rafał Szklarski

 6. Panie Rafale,

  nie odczuwam większej różnicy między WND i SRTM. Na posiedzeniach Rady Miasta radni z SRTM przeważnie głosują po linii WND i zgodnie z wolą Jacka Kowalskiego. Nie ma się co obrażać o takie zestawienie. Takie są fakty.
  Jeśli jest inaczej, to publicznie odetnijcie się od Jacka Kowalskiego i poprzyjcie ideę referendum o odwołanie burmistrza. Wtedy będziecie wiarygodni.
  Dla mnie koniec tematu.

  Pozdrawiam.

 7. Panie Piotrze – ja się nie obrażam, tylko uważam, że mieszanie SRTM jako całości do polityki nie jest uprawnione. Można mówić o poszczególnych osobach, które biorą w niej czynny udział, dlatego prosiłem o używanie nazwisk. Nie chcę być obrońcą radnych z SRTM, ale przypominam, że nie są oni nawet członkami klubu radnych WND. A jeżeli głosują w konkretnych projektach (dobrych dla naszego miasta), zgodnie z wolą większości to świadczy to o ich obiektywizmie.
  Dla mnie także koniec temat.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.