Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Mundurowi wiedzieli, gdzie go szukać

W piątek policjanci nowodworskiej prewencji zatrzymali poszukiwanego 40- latka. Tego dnia mężczyzna pojawił się w sądzie, gdzie czekali już na niego mundurowi. Nowodworzanin trafił do jednostki penitencjarnej.

22 kwietnia 2022 r. chwilę po godz. 12:00, funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się do tutejszego sądu. Posiadali bowiem informację, że tego właśnie dnia zjawić się tam ma poszukiwany 40- latek. Mundurowi zauważyli na korytarzu zaskoczonego widokiem policjantów mężczyznę. Dotychczas udawało mu się uniknąć odpowiedzialności karnej.

Patrolowcy wylegitymowali nowodworzanina. Za chwilę potwierdziło się, że 40- latek jest poszukiwany. Zgodnie z nakazem doprowadzenia, wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim, mężczyzna miał do odbycia karę 6 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności.

Jeszcze tego samego dnia 40- latek trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższych 6 miesięcy.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.