Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Większe pieniądze dla Ochotniczych Straży Pożarnych w Nowym Dworze Mazowieckim

Decyzją radnych Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz OSP Ratownictwo Wodne otrzymają od 1 maja większy ekwiwalent za udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych oraz ćwiczeniach organizowanych przez Państwową Straż Pożarną.

Obecnie strażacy z obu nowodworskich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymywali ekwiwalent w kwocie 21 złotych za każdą rozpoczętą godzinę akcji. Uchwała Rady Miejskiej od 1 maja kwota ta został zwiększona do 25 złotych. Również ekwiwalent za uczestniczenie w szkoleniu lub ćwiczeniach został zwiększony z 12 do 15 złotych za godzinę.

Informację o zwiększeniu środków na ekwiwalent przekazał burmistrz Jacek Kowalski na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.