Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nasielsk: 52 latek zabił rok starszego mężczyznę?

We wtorek (27.10) chwilę po godzinie 21 nasielscy policjanci zostali poinformowani, że w jednym z mieszkań w Nasielsku prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce i niestety potwierdzili tę informację.

Denatem okazał się 53-letni mężczyzna. W toku podjętych czynności, jeszcze tego samego dnia, funkcjonariusze zatrzymali na terenie gm. Nasielsk podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Okazał się nim 52-letni mężczyzna. Aktualnie, pod nadzorem prokuratury w Pułtusku, prowadzone jest śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności tej tragedii. – informuje naszą redakcję asp. Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.