Nasielsk: Dzień Dziecka za nami

Pogoda nie zawiodła, piękne słońce zaświeciło dla nasielskich dzieci. Na nie to właśnie z okazji ich święta tj. Dnia Dziecka, 2 czerwca w sobotę czekało wiele atrakcji na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Nasielsku.

Ogromnym powodzeniem cieszyły się dmuchańce. Były też bańki mydlane, konkurs na najpiękniejsze rysunki kredą, loteria fantowa. Nie zabrakło smakołyków jak wata cukrowa czy popcorn. Nie zapomniano również o zdrowiu i sporcie, stąd dla najmłodszych SP 2 przygotowało pyszne wyciskane soki.

Rozegrane zostały rożne konkurencje sportowe, a najlepsi otrzymali nagrody. Te czekały także na dzieci szkolne, które zaśpiewały piękne utwory, przygotowywane wcześniej z nauczycielami. Niewątpliwą atrakcją był występ magika z Teatru Tup Tup. Pokazał on dzieciom wiele magicznych sztuczek i nie raz zaskoczył samych dorosłych.

W czasie imprezy dzieci odwiedzili także policjanci oraz strażacy, którzy prezentowali swoje pojazdy oraz atrybuty potrzebne do wykonywania swojej służby. Dla tych, którzy chcieli się ochłodzić w ten gorący dzień czekała wodna kurtyna przywieziona przez strażaków z OSP Jackowo.

Nasielski Ośrodek Kultury

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.