Nasielsk: Piknik sąsiedzki dla pogorzelców

W ostatni weekend Elżbieta Latkowska, Jacek Ruciński i Rada Sołectwa Nowe Pieścirogi zaprosili mieszkańców gm. Nasielsk na IV Piknik Sąsiedzki Pod Chmurką. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, m.in. wesołe miasteczko oraz występy muzyczne. Była również prowadzona zbiórka darów dla pogorzelców.

W sobotę i niedzielę w Nowych Pieścirogach odbył się Piknik Sąsiedzki Pod Chmurką. Była to już czwarta edycja tej imprezy. W tym roku jej organizatorami byli: Elżbieta Latkowska, Jacek Ruciński oraz Rada Sołectwa Nowe Pieścirogi. Jak przyznają mieszkańcy, zabawa była fantastyczna. W trakcie pikniku można było skorzystać z wesołego miasteczka, przejażdżek na kucyku, obejrzeć zlot motocyklistów czy spróbować waty cukrowej i popcornu. Sporym zainteresowaniem cieszyły się występy muzyczne: Starter, Fenix, Paradox, La Tija, Bene i Agaty Lustyk.

Podczas pikniku Rada Sołecka zorganizowała zbiórkę darów dla rodzin poszkodowanych w niedawnym pożarze w Nowych Pieścirogach.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.