Nasielsk: Setne urodziny Pani Kazimiery

W dniu 2 lipca 2016 r. piękny Jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Nasielska – Pani Kazimiera Śliwińska.

Z tej okazji w dzień poprzedzający to niecodzienne wydarzenie życzenia Szanownej jubilatce złożyli: Burmistrz Nasielska Pan Bogdan Ruszkowski, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nasielsku Pani Ewa Mikulska oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Ciechanowie Pan Mirosław Szymańczyk.

„Dostojnej Jubilatce w setną rocznicę urodzin składam serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. Bardzo się cieszymy, że możemy Panią odwiedzić i wspólnie cieszyć się tak doniosłą chwilą” – powiedział  Burmistrz Nasielska, wręczając Pani Kazimierze piękne kwiaty, prezent oraz list gratulacyjny. Gratulacje, bukiet kwiatów i decyzję o przyznaniu comiesięcznego dodatku wręczył Jubilatce Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Ciechanowie. Naszej Jubilatce jeszcze raz życzymy nieustającego zdrowia, pogody ducha i radości oraz dalszej tak wspaniałej, pełnej miłości i życzliwości opieki najbliższych.

UM Nasielsk

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.