Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nasielsk: Wyczuwalny zapach gazu na klatce schodowej

W czwartek (03.03) około godziny 18 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnym zapachu gazu w jednej z klatek bloku przy ulicy Warszawskiej w Nasielsku. 

Na miejscu pierwsi byli strażacy z OSP Nasielsk, którzy potwierdzili zgłoszenie. Na klatce bloku przy ulicy Warszawskiej 41/49H wyczuwalny był intensywny zapach gazu. Strażacy przystąpili do ustalania źródła wycieku. Ponieważ zapach był bardzo intensywny, druhowie aby wejść do środka bloku, użyli aparatów ochrony dróg oddechowych. Po przybyciu na miejsce zastępu z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, do klatki wszedł ratownik z miernikiem wielogazowym. Część mieszkańców ewakuowała się na zewnątrz bloku.

Na miejsce aplikacyjnie wezwano również pogotowie ratunkowe. Strażacy ustalili, że w jednym z mieszkań, właściciele wymieniali zużytą butlę i na zewnątrz wydostały się krople nawaniacza, które powodują intensywny smród. Po przewietrzeniu działania zostały zakończone.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M20 – OSP Nasielsk
02-83 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nasielsk

 

PJ/ foto: MCz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.