Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Burmistrz podziękował za remont mieszkania Filipka

We wtorek (1.03) w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się spotkanie z przedstawicielami firm, które wsparły remont mieszkania dla Filipka. Chłopcem opiekuje się społeczny komitet powołany do pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom z terenu miasta. 

Zebranych powitał burmistrz Jacek Kowalski, który podziękował za udzielenie wsparcia i pomoc w remoncie. Wszyscy wspólnie obejrzeli filmowy zapis remontu.

Burmistrz w asyście Małgorzaty Wójcik, wręczył symboliczne podziękowania dla obecnych na sali przedsiębiorców i wolontariuszy. Po miłych podziękowaniach wszyscy przeszli do sali obok, gdzie czekał słodki poczęstunek i lampka szampana.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.