Nasielsk: Zakończono II turę szkolenia „Rolnik w sieci”

W gminie Nasielsk zakończono II turę bezpłatnego szkolenia „Rolnik w sieci”, którego celem było ułatwienie pracy rolnikom, pokazanie jak rozwijać własną działalność oraz zaoszczędzić czas i poprawić jakość życia wykorzystując możliwości jakie daje Internet.

Główny nacisk położony został na wypełnianie wniosków o dotacje, korzystanie z e-administracji, usług KRUS, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, ARiMR, Agencji Rozwoju Rolnictwa, Agencji Nieruchomości Rolnych oraz korzystanie z pomocy Ośrodków Doradztwa Rolniczego czy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Uczestnicy pogłębili wiedzę na temat korzystania z Internetu oraz tego w jaki sposób unikać zagrożeń z tym związanych.

Ostatnia, III tura spotkania odbędzie się 11, 13 i 15 marca br. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 23 69 33 021

Formularz zgłoszeniowy => https://nasielsk.pl/images/FORM_ZG%C5%81OSZENIOWY.pdf

Szkolenie realizowane jest w ramach programu „Ja w Internecie” , który zarządzany jest przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa i finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych ”. Operatorem środków jest Fundacja Legalna Kultura.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.