„NoviFoto” Nowodworska Grupa Fotograficzna

Wraz z nowym rokiem powstają w naszym mieście nowe społeczne inicjatywy. Grupa osób, których pasją jest fotografia zaprasza wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się do „NoviFoto”.

Grupa będzie inicjować wydarzenia i zachęcać wszystkich mieszkańców Nowego Dworu do aktywnego fotografowania w plenerach naszych pięknych okolic. Spotkania Grupy będą odbywały się cyklicznie ale i spontanicznie w zależności od pogody i warunków do fotografowania.

Nie ważne czy posiadasz aparat czy telefon, każdy może uczestniczyć w spotkaniach Grupy i wspólnie uczyć się jak robić lepsze zdjęcia. Celem Grupy jest edukacja i wymiana doświadczeń między uczestnikami. Hasło, które przyświeca założycielom to „Wszyscy fotografujemy” niezależnie od umiejętności i posiadanego sprzętu. W czasach telefonów z aparatami, każdy robi zdjęcia i każdy może robić je lepiej, uważniej, z większą świadomością.
Nowy Dwór Mazowiecki i jego położenie jest naturalnie pięknym miejscem z klimatem, który zachęca do wyjścia w plener. Do uwiecznienia wschodów lub zachodów słońca nad rzekami, historycznych zabytków Twierdzy Modlin lub poszukiwania miejsc nieoczywistych ale urokliwych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia profilu Grupy na https://www.facebook.com/NoviFotoNDM/ lub dołączenia do Grupy społecznościowej https://www.facebook.com/groups/1416896908438944/ i włączenia się do wspólnej zabawy z fotografią.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.