Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowe miejsca parkingowe przy PKP

Urząd Miejski w Nasielsku informuje, iż wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób korzystających ze stacji PKP w Nasielsku, w ramach środków własnych wykonał utwardzenie terenu należącego do PKP w celu stworzenia możliwości bezpiecznego zaparkowania samochodów. Teren na którym zostało wykonane utwardzenie ma powierzchnię ok. 600 metrów kwadratowych i zgodnie z zawartą umową dzierżawy z PKP Gmina Nasielsk posiada prawo do dysponowania ww. terenem. Dzięki wykonaniu utwardzenia terenu PKP została stworzona możliwość parkingu dla ok. 25 aut.
Biorąc pod uwagę powyższe zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy własnej firmy do kontaktu z Urzędem Miejskim w Nasielsku za pośrednictwem e-mail: [email protected] w tytule e-mail prosimy wpisać „Reklama przy PKP”.

One thought on “Nowe miejsca parkingowe przy PKP

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.