Nowodworski policjant Mistrzem Polski

Funkcjonariusz nowodworskiego ruchu drogowego zajął pierwsze w miejsce podczas XII Mistrzostw Polski, Polskiej Unii Trójboju Siłowego w Zalesiu, gdzie w „martwym ciągu” podniósł ciężar o wadze 250 kg. Policjant od wielu lat związany jest ze sportem.

Sierż sztab. Krzysztof Grzemiński z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim w dniach 2-3 kwietnia 2022 r. wziął udział w XII Mistrzostwach Polski, Polskiej Unii Trójboju Siłowego, które odbyły się w Zalesiu, w województwie podlaskim.

Funkcjonariusz nowodworskiego Wydziału Ruchu Drogowego, drugiego dnia zawodów startował w konkurencji tzw. „martwym ciągu”, gdzie podniósł ciężar o wadze 250 kg.

Z tym wynikiem nasz policjant zajął I miejsce w kategorii wagowej do 125 kg, wiekowej open.

Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński od wielu lat związany jest ze sportem, któremu poza pracą w służbach mundurowych poświęca większość wolnego czasu. Sport daje mu dużo satysfakcji. Policjant od kilku lat osiąga bardzo dobre wyniki podczas startów w wielu zawodach.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.