Nowy Dwór Maz: 3 obywatelki Gruzji okradały placówki handlowe

Nowodworscy kryminalni zatrzymali 3 obywatelki Gruzji, które podejrzane są o liczne kradzieże w sklepach. Kobiety upodobały sobie głównie kosmetyki w placówkach handlowych przy ul. Harcerskiej. W przeciągu niespełna miesiąca zabrały ze sklepów bez płacenia, towar za ponad 1500 zł. Wszystkie usłyszały już zarzut kradzieży. Teraz może grozić im kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni prowadzili czynności w sprawie licznych kradzieży w sklepach przy ul. Harcerskiej. Podczas obserwacji placówek zauważyli wychodzące 3 kobiety, które podejrzewali o ten proceder. Policjanci przystąpili do czynności. Podczas kontroli ujawnili, co dopiero skradzione perfumy.

Wszystkie zostały zatrzymane i trafiły do celi. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania kobiet mundurowi znaleźli kolejne przedmioty mogące pochodzić z kradzieży.

3 obywatelki Gruzji w wieku 54, 27 i 21 lat usłyszały zarzut kradzieży. W rozmowie z policjantami przyznały się do przestępstwa. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.