Nowy Dwór Maz: Apel nowodworskich wodociągów

W lokalnych mediach pojawiła się informacja o złodziejach, którzy okradli mieszkanie w Modlinie Twierdzy, podszywając się pod pracowników Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

Apelując do Państwa o ostrożność przypominamy, że:
• Inkasenci, odczytujący stan wodomierzy nie wchodzą do mieszkań w budynkach wielorodzinnych! Odczyt wodomierzy przez Inkasentów odbywa się wyłącznie u odbiorców, którzy podpisali z ZWIK Sp. z o.o. umowę na dostarczanie wody (tj. domach jednorodzinnych)
Pracownicy ZWiK Sp. z o.o. nie zajmują się sprawdzaniem, wymianą wewnętrznej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej (pionów). Instalacje wewnątrz budynku są własnością Zarządcy bądź Właściciela nieruchomości.
• Wejście pracownika ZWiK Sp. z o.o. do mieszkania jest możliwe wyłącznie na wyraźne zlecenie/ prośbę Mieszkańca (właściciela bądź najemcy) w ustalonym wcześniej terminie.

Informujemy, że Inkasenci (a także inni pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.) muszą przedstawić do wglądu:
• legitymację służbową zawierającą indywidualny numer, zdjęcie pracownika, imię i nazwisko, stanowisko pracownika, pieczęć firmową, dane i logo Spółki.
W przypadku kontroli konieczne jest okazanie odpowiedniego pisemnego upoważnienia (ważnego wyłącznie z legitymacją służbową) podpisanego przez członka Zarządu Spółki.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.