Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Interwencja policji w pociągu „Słoneczny”

W sobotę (06.02) chwilę przed godziną 8 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu zadzwonił kierownik pociągu „Słoneczny” relacji Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna z prośbą o interwencję do pijanych pasażerów. 

Na peron w Nowym Dworze Mazowieckim, wysłano natychmiast załogę interwencyjną. Pociąg po przybyciu na stację został zatrzymany a na pokład weszli funkcjonariusze policji, którzy ustalili przyczyny interwencji.

W związku z zatrzymaniem składu, nastąpiła zmiana organizacji ruchu pociągów na szlaku kolejowym Warszawa – Gdynia. Pociągi przez Nowy Dwór Mazowiecki puszczane były wahadłowo tylko po jednym torze. Dodatkowo pociągi spółki Koleje Mazowieckie, musiały przepuścić pociągi pośpieszne i expresowe spółki PKP InterCity. Pociągi regionalne mogą być opóźnione o około 30 minut. Po zakończeniu czynności policji, pociąg „Słoneczny” odjechał ze stacji w Nowym Dworze Mazowieckim z 30 minutowym opóźnieniem. Na dalszych peronach na których pociąg ma przystanki podane zostały komunikaty o opóźnieniu.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.