Nowy Dwór Maz: Dwa ciała ujawnione w ciągu godziny

We wtorek (11.12) w przeciągu godziny w dwóch mieszkaniach na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, ujawniono ciała dwóch mężczyzn. W obu przypadkach interweniowała policja. Zgony nie mają ze sobą nic wspólnego. 

Nowy Dwór Mazowiecki:
Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań ujawniono zwłoki w mieszkaniu przy ul. Bohaterów Modlina, samotnie mieszkającego 56-latka.  Jeden z członków rodziny przyjechał w odwiedziny do mężczyzny. Osoba ta posiadała klucze do drzwi wejściowych i po wejściu do mieszkania ujawniła zwłoki mężczyzny.  Na miejsce przyjechała policja i prokurator. Po wykonanych czynnościach śledczych, prokurator odstąpił od kierowania ciała na sekcję zwłok i wydał ciało rodzinie.

Modlin Twierdza:
Sąsiedzi zgłosili, że od pewnego czasu nie widzieli swojego sąsiada i nie otwierał drzwi gdy pukali do niego.  Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i ratownictwo medyczne. Strażacy dostali się do mieszkania przez okno i ujawnili w łóżku zwłoki 40-letniego mężczyzny. Ciało było w początkowej fazie rozkładu. Na miejsce przybył prokurator, który po wstępnych czynnościach śledczych, zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.