Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Grudniowa Sesja Rady Miejskiej

Na początku grudniowej Sesji Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim, burmistrz Jacek Kowalski oraz przewodniczący Krzysztof Bisialski otrzymali prezent świąteczny od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Nowym Dworze Mazowieckim. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Przewodniczący odbiera prezent od przedstawicieli TPD

Następnie wszyscy obecni na sali obrad, uczcili minutą ciszy ofiary stanu wojennego.


Na sali obrad obecni są przedstawiciele inicjatywy referendalnej w sprawie odwołania burmistrza miasta Jacka Kowalskiego.  Cały czas podają rosnącą liczbę podpisów pod wnioskiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

W przerwie obrad, inicjatorzy referendum poinformowali o zebraniu wymaganej ilości podpisów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Radna Agnieszka Kubiak – Falęcka zwróciła się do burmistrza z informacją w punkcie dotyczącym debaty w sprawie przyszłorocznego budżetu, dotyczącą o wniosku rodziców uczniów szkoły podstawowej nr 5. odnośnie rozbudowy szkoły i przebudowy świetlicy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Agnieszka Kubiak – Falęcka odczytała treść petycji podpisanej przez 200 osób.

Radni przyjęli projekt budżetu miasta na 2016 rok. Wniosek radnej Kubiak – Falęckiej skierowano do dalszych prac w tym do zespołu opiniującego wnioski do Wieloletniej Prognozy Inwestycyjnej.

Burmistrz wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej podziękowali pani Jadwidze Popielskiej za 16 lat pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy. Pani dyrektor odchodzi od stycznia na zasłużoną emeryturę.

 

Dyrektor Miejskiego Zakładu Oczyszczania Marek Prusek zapytany przez radnych o PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) odpowiedział o realizowanej inwestycji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dyrektor MZO Marek Prusek opowiada o PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych)

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.