Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Będzie referendum w sprawie odwołania burmistrza miasta

Inicjatorzy przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Jacka Kowalskiego zebrali wymaganą ilość głosów. Oznacza to że po sprawdzeniu przez komisarza wyborczego list, ustalony zostanie termin przeprowadzenia referendum.

Informacje o zebranych podpisach, inicjatorzy podali do wiadomości podczas Sesji Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Na wymagane  2206 podpisów zebrano 2751.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Radny Andrzej Świder zapytał o koszty organizacji referendum. Jak odpowiedział burmistrz, koszt to około 50.000 złotych. Radny wyraził swoje niezadowolenie z racji wydawania gazety przez nieznane osoby.

One thought on “Będzie referendum w sprawie odwołania burmistrza miasta

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.