Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Kolejny pożar pustostanu

W czwartek (13.08) chwilę po godzinie 17 doszło do pożaru pustostanu na ulicy Jaśminowej w Nowym Dworze Mazowieckim. O tym budynku pisaliśmy już 6 sierpnia. Paliły się wtedy śmieci w jednym z pomieszczeń.

Jak mówią sąsiedzi, widzieli jak z budynku dziś wychodziło kilku mężczyzn. Po chwili z wnętrza zaczął wydobywać się gęsty dym. Na miejsce przyjechał zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz do pomocy OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Po zakończonej akcji gaśniczej w Śniadówku, do Nowego Dworu Mazowieckiego przedysponowano kolejny zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki na wyposażeniu którego znajduje się kamera termowizyjna.

Działania strażaków polegały na ugaszeniu palących się śmieci i sprawdzeniu czy nie ma nigdzie zarzewi ognia. Akcja gaśnicza trwała ponad godzinę.

Udział w akcji:
531-25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539-30 – OSP Nowy Dwór Mazowiecki
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.