W piątek (19.02) tuż po godzinie 16 na DK62 na wysokości lotniska Warszawa – Modlin doszło do kolizji samochodu osobowego marki Ford. Na miejsce zadysponowano zastępy Straży Pożarnej oraz Ratownictwo Medyczne i Policję.

Przybyli na miejsce strażacy zastali samochód osobowy, który wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Kierująca nie odniosła obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia na czas pracy Policji.

Kierująca samochodem marki Ford, 37-letnia mieszkanka gminy Czerwińsk nad Wisła, z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała z drogi i uderzyła w infrastrukturę drogową. Kierująca w chwili zdarzenia była trzeźwa – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kierująca została ukarana mandatem karnym.

W akcji udział brały 2 zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Ratownictwo Wodne i OSP Zakroczym oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, Ratownictwo Medyczne Nowy Dwór Mazowiecki i Służba Drogowa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.