Nowy Dwór Maz: Miasto zatrzyma Pendolino

Władze miasta Nowy Dwór Mazowiecki dogadały się z PKP Intercity w sprawie zatrzymania pociągów Pendolino na stacji kolejowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Po modernizacji i wydłużeniu peronów, będzie możliwe zatrzymanie się pociągów kategorii Premium.

Dzięki porozumieniu, w ciągu dwóch godzin nowodworzanie będą mogli znaleźć się nad morzem. Jak zapewniają przedstawiciele kolei, rozkład jazdy będzie tak skonstruowany aby mieszkańcy mogli rano wyjechać a wieczorem wrócić z nad morza.

Planowane jest zatrzymanie 4 pociągów Ekspres InterCity Premium na stacji w Nowym Dworze Mazowieckim. 2 kursy będą do Gdyni przez Gdańsk a 2 do Krakowa Głównego przez Warszawę Centralną – czytamy w komunikacie PKP Intercity.

Miasto wdroży kartę nowodworzanina, która będzie upoważniała do dużej zniżki na przejazd pociągiem Pendolino. Jeśli okaże się, że jest zainteresowanie pociągami to kolej obiecała zatrzymać w naszym mieście dodatkowe pociągi – mówi Aneta Pielach  – Pierścieniak  z Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.