Modlin Twierdza: Pomóżmy Agnieszce Wójcik wygrać z rakiem

Agnieszka Wójcik z Modlina Twierdzy, całe życie poświęciła pomocy innym. Od ponad 20 lat uczy wychowania fizycznego w modlińskiej szkole. Działa również aktywnie w świetlicy Sztangielek. Teraz sama potrzebuje naszej pomocy. Toczy ciężką walkę z guzem mózgu. W czerwcu zeszłego roku, przeszła operację usunięcia nowotworu.

Kiedy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze nowotwór uderzył ponownie. Nie ma już nadziei na leczenie w naszym kraju. Ale pojawiła się iskierka nadziei na ratunek dla Agnieszki. Ta nadzieja to najnowszy lek, (niestety w Polsce nieosiągalny) ONC201 inhibitor kinazy serynowo-treoninowej o potencjalnej aktywności przeciwnowotworowej.

Po wielu poszukiwaniach znaleziono pomoc w Niemczech, i lekarza który podejmie się leczenia tym lekiem. Koszt miesięcznej dawki leku wynosi około 5.000 złotych. Rodzina i najbliżsi wierzą, że nowoczesna metoda walki z glejakiem uratuje Agnieszkę. Każde wsparcie jest bezcenne.

Aktualizacja 13.05.2019

Niestety 13 maja chwilę przed 12 Agnieszka Wójcik zmarła. Niedawno obchodziła 50. urodziny. 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.