Nowy Dwór Maz: Ośrodek WORD w tym roku

Powstanie kolejny oddział trenowy WORD-u na Mazowszu. Decyzją radnych województwa mazowieckiego jeszcze w tym roku mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic będą mogli u siebie zdawać egzamin na prawo jazdy. Siedziba ośrodka będzie się mieścić niedaleko dworca PKP.

– Nowe oddziały to przede wszystkim wygoda dla egzaminowanych. Nie ukrywajmy, że dojazd do innego miasta to nie tylko dodatkowe koszty, ale i stres – powiedział marszałek Adam Struzik.

Powstanie oddziału warszawskiego WORD-u w Nowym Dworze Mazowieckim to dobra wiadomość zarówno dla mieszkańców powiatu nowodworskiego, jak i sąsiednich powiatów. Niektórzy z nich do najbliższego ośrodka egzaminowania kierowców mieli do tej pory nawet ponad 30 km.

Jeszcze w tym roku powstanie również oddział terenowy WORD-u Płock w Sochaczewie. Obecnie na terenie województwa działają już cztery takie oddziały terenowe: w Mławie (oddział terenowy WORD-u w Ciechanowie), Zwoleniu i Kozienicach (oddziały terenowe WORD-u w Radomiu) oraz Garwolinie (oddział terenowy WORD-u w Siedlcach).

2 thoughts on “Nowy Dwór Maz: Ośrodek WORD w tym roku

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.