Nowy Dwór Maz: Piotr Machalica wystąpił w NOKu

W Nowodworskim Ośrodku Kultury gościliśmy Piotra Machalicę, który wystąpił z recitalem zatytułowanym „Koncert na 25-lecie… bynajmniej”.


W repertuarze koncertu znalazły się piękne i niezmiennie aktualne utwory autorstwa wybitnych postaci, między innymi Leonarda Cohena, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Edwarda Stachury, Johnny’ego Casha, Bułata Okudżawy czy Georgesa Brassensa. Na scenie wybrzmiały m.in. takie utwory jak I’m your man, Walk the line, Remedium, Słynny Niebieski Prochowiec.

Cały program w Nowodworskim Ośrodku Kultury wykonany został w języku polskim w przekładach W. Młynarskiego, J.Wołka, czy M. Zembatego. Na scenie wraz z Piotrem Machalica wystąpili: Michał Walczak (gitara akustyczna), Krzysztof Niedźwiecki (gitara akustyczna), gościnnie Adam Machalica (harmonijka ustna).

Podczas piątkowego wieczoru nowodworska publiczność z zapałem podśpiewywała ulubione przeboje. Po koncercie był czas na zakup płyt, zdobycie autografu, pamiątkowe zdjęcie oraz rozmowy z artystą Piotrem Machalicą.

Dziękujemy publiczności za wspaniałe przyjęcie artystów, którzy wyjechali z Nowego Dworu Mazowieckiego zauroczeni przemiłą atmosferą jaka wytworzyła się podczas recitalu w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy na kolejne wydarzenia do Nowodworskiego Ośrodka Kultury.

Foto: NOK

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.