Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Pożar budynków przy Sukiennej.

W Nowym Dworze Mazowieckim chwilę po północy w środę (6.01) doszło do pożaru w budynku mieszkalnym przy ulicy Sukiennej. Na miejsce wysłano zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki.

Po przybyciu na miejsce zastano pożar domu przy ulicy Sukiennej 38. Do pomocy wezwano zastęp z WSP Pomiechówek i OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Do interweniujących strażaków świadkowie zgłosili drugi pożar kilka domów dalej. Odesłano tam zastęp z OSP Nowy Dwór Mazowiecki.


Sukienna 38

Spaleniu uległ budynek mieszkalny. Strażacy do gaszenia wnętrza użyli linii gaśniczej. Do środka wprowadzono rotę ratowników i podano prąd wody w natarciu. W związku z niskim ciśnieniem  w hydrancie, na miejsce wezwano cysternę z 18 tonami wody. Strażakom szybko udało się stłumić płomienie. Mieszkańcy domu ewakuowali się przed przybyciem straży pożarnej.

Sukienna 48

Na miejscu zastano pożar śmieci w środku drewnianego budynku. Po rozwinięciu linii gaśniczej, przystąpiono do gaszenia płonącej sterty śmieci. Pożar wybuchł w niezamieszkałej części na parterze. Po ugaszeniu śmieci przystąpiono do wyrzucania na zewnątrz spalonych rzeczy.

Aktualizacja 2:05

Pożary zostały ugaszone. Zastępy wracają do koszar.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M39 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
538M82 – WSP Pomiechówek
539M30 – OSP Nowy Dwór Mazowiecki
539M42 – OSP Pomiechówek
539M50 – OSP Zakroczym
KPP Nowy Dwór Mazowiecki
Pogotowie Energetyczne

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.