Nowy Dwór Maz: Policyjny „Siłacz” z medalami

To już kolejne zawody, na których st. sierż. Krzysztof Grzemiński zajmuje czołowe miejsca. Policjant nowodworskiej drogówki wyczynowo trenuje sporty siłowe, głównie tzw. martwy ciąg i wyciskanie sztangi w pozycji leżącej. Przygodę z tą dyscypliną sportu rozpoczął w 2000 roku. Jest jednym z najsilniejszych mundurowych w kraju.

W miniony weekend st. sierż. Krzysztof Grzemiński uczestniczył w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Zalesiu. W kategorii do 100 kg, tzw. martwy ciąg, osiągnął drugi rezultat z wynikiem 262,5 kg.

To nie jedyne osiągnięcia nowodworskiego policjanta. Jak sam mówi przygodę, która stała się jego pasją poza pracą, rozpoczął w 2000 roku. W zawodach sportowych o zasięgu międzynarodowym, uczestniczy od ponad dwóch lat. Warto tu wspomnieć Mistrzostwa Europy Służb Mundurowych, na których w trójboju siłowym zdobył 5 medali – 4 złote i jeden brązowy.

Aktualnie „Siłacz” szykuje się na kolejne zawody, które odbędą się już 6 kwietnia br. w Siedlcach. Tam stanie do walki w trójboju siłowym na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych.

Serdecznie gratulujemy Krzyśkowi osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.