Nowy Dwór Maz: Pożar samochodu na DK62. Kierujący odpowie za wykroczenie

We wtorek (27.04) na DK62 w Nowym Dworze Mazowieckim na wysokości lotniska Warszawa – Modlin, doszło do pożaru samochodu osobowego. Zgłoszenie służby ratunkowe otrzymały przed godziną 18.

Na miejsce udały się zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz OSP Ratownictwo Wodne oraz policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Po przybyciu na miejsce pierwszego podmiotu gaśniczego zastano rozwinięty pożar samochodu osobowego marki Renault. Pojazd zajęty był cały ogniem. Natychmiast rozwinięto linie gaśniczą i podano prąd wody w natarciu. Kierujący pojazdem 50-latek opuścił pojazd jeszcze przed przybyciem służb.

Policjanci sprawdzili trzeźwość 50-letniego mieszkańca powiatu płońskiego i okazało się, że prowadził samochód w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,22 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali 50-latkowi prawo jazdy. Mężczyzna odpowie również za wykroczenie.

Foto: OSP Ratownictwo Wodne

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.