Nowy Dwór Maz: Siatkówka kobiet już w sobotę

1 października 2016 siatkarki NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki rozegrały swój pierwszy mecz w I-szej lidze kobiet PZPS z drużyną Joker Mekro Świecie. Spotkanie było bardzo wyrównane, jakkolwiek trzeba przyznać, że w nowodworskiej drużynie widać było przejawy debiutanckiej nerwowości.

Od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Cały czas oba zespoły walczyły punkt za punkt. Dopiero w ostatnim secie drużyna Świecia uzyskała wyraźną przewagę. Siatkarki NOSiR goniły przeciwniczki, ale te notorycznie odskakiwały.

Szkoda niezmiernie 2-ego seta, w którym NOSiR uzyskał prowadzenie, ale w końcówce zabrakło trochę szczęścia – piłka przebijana zza boiska dyszlem niemal z ziemi, przewinęła się dosłownie po siatce i spadła w pole nowodworzanek. Punkt dla Świecia i, niestety, ostatecznie – przegrana.

W drużynie przeciwnej bardzo dobry mecz zagrała Sandra Szczygioł, która atakowała aż 32 razy, z czego aż 18 razy kończyła piłkę punktem.

W drużynie NOSiR na wyróżnienie zasługują zaś kapitan zespołu – Anna Sołodkowicz, Gosia Zaciek i Aneta Duda.

W najbliższą sobotę, 8 października 2016, w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Sportowej 66, o godz. 17, siatkarki NOSiR spotkają się z kolejną pierwszoligową drużyną – AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.

Życzymy powodzenia!

20161008

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.