Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Ukrywał się przed wyrokiem

Poszukiwany listem gończym 38-letni Jarosław W., mieszkaniec powiatu, wpadł w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego nowodworskiej komendy. Mężczyzna ukrywał się od pewnego czasu, ciągle unikając kontaktu ze stróżami prawa. 38-latek trafił do aresztu, aby odbyć karę za jazdę pod wpływem alkoholu oraz niestosowanie się do wyroku sądu.

Nowodworscy kryminalni poszukiwali 38-letniego Jarosława W. od kilku tygodni. Mężczyzna unikał kontaktu z policją, aby nie trafić do zakładu karnego. W poniedziałek wieczorem, kryminalni ustalili, że poszukiwany przebywa w Konstancinie Jeziorna. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. 38-latek był całkowicie zdziwiony wizytą policjantów.

Jarosław W. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, a następnie przewieziony do zakładu karnego. Tam odbędzie karę jednego roku pozbawienia wolności, za popełnione przestępstwa.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.