Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: VIII Miejska Wigilia

W niedzielę (20.12) po raz ósmy mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego, spotkali się przy wigilijnym stole. Życzenia mieszkańcom złożył burmistrz Jacek Kowalski wraz z wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Grażyną Nadrzycką oraz duszpasterzami Ks. kan. Andrzejem Kwiatkowskim i ks. kan. Andrzejem Redmerem.

Podczas wigilijnego spotkania, wręczono wyróżnienia dla inicjatyw pozarządowych. Jak co roku były 3 kategorie: wyróżnienie dziennikarzy, wyróżnienie burmistrza, wyróżnienie mieszkańców.

Dziennikarze nagrodzili inicjatywę „Akademia Młodego Człowieka”. Burmistrz wyróżnił inicjatywę Stowarzyszenia Przyjaciół Piątki „Bezpiecznie na rowerze” a mieszkańcy nagrodzili inicjatywę „Kurs samoobrony Bezpieczna kobieta”.

Podziękowano również wszystkim, którzy wzięli udział w świątecznej zbiórce żywności, podczas której zebrano 4400 kg pożywienia. Dzięki temu przygotowano 550 paczek dla najbiedniejszych.

Po wysłuchaniu przepięknego koncertu chóru „Soli Deo”, burmistrz wraz z wiceprzewodniczącą Rady Miasta oraz duchownymi, złożyli życzenia świąteczne i przełamali się opłatkiem.

Zebrani posilili się pierogami z kapustą i grzybami oraz kapustą grzybami. Wszystko można było popić smacznym barszczem.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.