Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Wigilia u Stróżów Prawa

W Komendzie Powiatowej Policji odbyło się spotkanie opłatkowe nowodworskich policjantów z udziałem inspektora Roberta Żebrowskiego Komendanta Stołecznego Policji. Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Marek Chodakowski zaprosił również przedstawicieli służb, władz samorządowych, duchowieństwa a także policjantów i pracowników policji. Uczestnicy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Wśród zaproszonych gości, oprócz kadry kierowniczej KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, na spotkanie opłatkowe przybył Komendant Stołeczny Policji inspektor Robert Żebrowski. Obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz duchowieństwa.

Gospodarz uroczystości młodszy inspektor Marek Chodakowski, podziękował zgromadzonym gościom za liczne przybycie. Komendant życzył wszystkim, aby ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia był okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości, a Nowy 2017 rok niech stanie się czasem spełnionych marzeń i sukcesów.

Komendant Stołeczny Policji, inspektor Robert Żebrowski podziękował zebranym za dotychczasową służbę. Podziękował także zaproszonym gościom za dotychczasową pomoc i bardzo dobrą współpracę, która każdego dnia przyczynia się do skutecznej poprawy ładu i porządku publicznego na terenie nowodworskiej komendy. Zebranym życzenia złożyli także zaproszeni goście.

Uczestnicy tradycyjnie przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczno – noworoczne.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.