Nowy Dwór Maz: Z maczetą i narkotykami do kościoła

W sobotnie popołudnie w kościele świętego Michała Archanioła w Nowym  Dworze Mazowieckim doszło do niebezpiecznej sytuacji. Siostra zakonna i pracownik kwiaciarni szykując świątynię do niedzielnego odpustu, usłyszały dziwne uderzenia w drzwi wejściowe. Okazało się, że po terenie parafialnym kręci się nieznany mężczyzna z nożem i maczetą. 

Mężczyznę wygonił powiadomiony o zdarzeniu kapłan. Nieznany człowiek groził również duchownemu. Informacja o zdarzeniu trafiła do nowodworskich policjantów, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Po kilku minutach odpowiadający rysopisowi człowiek, został zatrzymany na ulicy Harcerskiej.

Przy zatrzymanym ujawniono atrapę maczety oraz narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i w poniedziałek (26.09) usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz kierowania gróźb karalnych wobec jednego z księży. Policjanci zawnioskowali do prokuratury o złożenie wniosku o zastosowanie aresztu tymczasowego dla podejrzanego. – poinformowała naszą redakcję Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

/MK/

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.