Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Zadał ciosy nożem

Policjanci nowodworskiej prewencji zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zatrzymany usłyszał już zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Za tego typu przestępstwo grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

W miniony wtorek po godzinie 19.00 do dyżurnego nowodworskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że w rejonie jednego z lokali gastronomicznych na „Osiedlu Młodych” doszło do awantury między dwoma mężczyznami. Według zgłoszenia jeden z nich miał zadawać ciosy nożem.

Natychmiast na miejsce udali się policjanci prewencji. Według ustaleń funkcjonariuszy, 27-letni Dawid L., mieszkaniec naszego powiatu, zaatakował jednego z klientów lokalu gastronomicznego. Awantura rozpoczęła się w środku pomieszczenia, a później miał ciąg dalszy na zewnątrz. Napastnik podczas szarpaniny miał użyć noża, po czym został obezwładniony przez 26-letniego pokrzywdzonego.

Dawid L. został zatrzymany i trafił do celi. Po przebadaniu alkomatem miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Pokrzywdzony 26-latek, na szczęście z niegroźnymi ranami ciętymi trafił do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony.

27-letni Dawid L., po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się karze.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.