Nowy Dwór Maz: Zarzut za „wyrwę” łańcuszka

Nowodworscy kryminalni zatrzymali 28-letniego Mariusza M., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież łańcuszka na tzw. „wyrwę”. Pokrzywdzoną w tej sprawie jest 67-letnia mieszkanka Nowego Dworu, która oszacowała straty na ok. 900 zł. W toku czynności policjanci odzyskali skradziony przedmiot. 28-latek usłyszał już zarzut kradzieży oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

24 sierpnia br. do nowodworskiej komendy zgłosiła się 67-letnia mieszkanka naszego miasta, która powiedziała, że nieznany jej mężczyzna zerwał jej z szyi złoty łańcuszek i uciekł w nieznanym kierunku. Wszystko wydarzyło się około godz. 21.00 w rejonie bloków na ul. Bohaterów Modlina. Pokrzywdzona oszacowała straty na prawie 900 zł.

W toku podjętych czynności nowodworscy kryminalni ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży. Okazał się nim 28-letni Mariusz M., znany już organom ścigania. Ponadto policjanci odzyskali skradziony łańcuszek, który został sprzedany przez mężczyznę w lombardzie. Podczas zatrzymania 28-latek znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

Mężczyzna po złożeniu wyjaśnień usłyszał w sumie trzy zarzuty. Podejrzany skorzystał z przysługującego mu prawa i poddał się dobrowolnie karze.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.