Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Zatrzymany z narkotykami

Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 26-letniego Mariusza W., który podejrzany jest o posiadanie narkotyków. Dodatkowo mężczyzna miał być doprowadzony do zakładu karnego, na mocy nakazu sądowego. Teraz zatrzymany prawdopodobnie odpowie za posiadanie środków odurzających, za co może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności. Zostanie również przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie wcześniejszy wyrok.

Wczoraj po południu policjanci z Wydziału Prewencji dowiedzieli się, że 26-letni Mariusz W., mieszkaniec naszego powiatu, za którym sąd wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, przemieszcza się osobowym fordem po ulicach Nowego Dworu. Policjanci natychmiast przystąpili do sprawdzenia tej informacji.

W trakcie patrolu na ul. Harcerskiej zauważyli podejrzany pojazd. Funkcjonariusze przystąpili do kontroli auta. W trakcie czynności okazało się, że pasażerem jest Mariusz W. Mężczyzna został zatrzymany. Ponadto, podczas kontroli osobistej, 26-latek w paczce po papierosach miał torebkę z suszem roślinnym, który po przebadaniu okazał się marihuaną. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 3 gramy narkotyku.

Mariusz W., zostanie teraz przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie zasądzony wyrok, za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Dodatkowo prawdopodobnie usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.