Nowy kierownik Posterunku Policji w Leoncinie

Dnia 15 grudnia 2023 r. st. asp. Tomaszowi Kąpińskiemu zostały powierzone obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Leoncinie. Na uroczystości obecny był Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Zbigniew Prusinowski, funkcjonariusze czosnowskiego komisariatu oraz leoncińskiego posterunku, a także Wójt Gminy Leoncin Pan Adam Krawczak.

Uroczystość odbyła się w Posterunku Policji w Leoncinie. Rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisko wręczył st. asp. Tomaszowi Kąpińskiemu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W spotkaniu wzięli udział pracownicy KPP Nowy Dwór Mazowiecki na czele z Komendantem Powiatowym Policji mł. insp. Rafałem Trzaskoma. Obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Zbigniew Prusinowski, Komendant Komisariatu Policji w Czosnowie asp. szt. Dariusz Liwski, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie podkom. Łukasz Huczko, funkcjonariusze Posterunku Policji w Leoncinie oraz Wójt Gminy Leoncin Pan Adam Krawczak.

St. asp. Tomasz Kąpiński służbę w Policji pełni od 20 maja 2001 r. Od początku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W latach 2001- 2003 służył w nowodworskim Wydziale Prewencji, następnie w Posterunku Policji w Leoncinie i Komisariacie Policji w Czosnowie. Od 2006 r. związany był z nowodworskim Wydziałem Ruchu Drogowego. 15 lipca 2023 r. został asystentem Zespołu ds. Prewencji w Posterunku Policji w Leoncinie.

Dnia 15 grudnia 2023 r. powierzone zostały mu obowiązki na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Leoncinie.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.