Nowy Modlin: Wypadek samochodowy. Ranne dziecko

We wtorkowy wieczór (21.05) po godzinie 19 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w Nowym Modlinie gm. Pomiechówek. Na miejsce natychmiast zadysponowano siły i środki ratownicze.

Na miejscu interweniowały zespoły Ratownictwa Medycznego oraz zastępy Straży Pożarnej z JRG Nowy Dwór Mazowiecki i OSP Ratownictwo Wodne oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kierująca Oplem Astrą 28-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego, na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z Audi A4 za kierownicą którego siedziała 35-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego. W wyniku zderzenia ranna została kierująca Audi 35-latka i 6-letnia dziewczynka która była pasażerką. W Oplu poza kierującą znajdowali się również mężczyzna i 10-letni chłopiec. Na szczęście im nic się nie stało. – poinformował podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zespoły Ratownictwa Medycznego odwiozły do szpitala zarówno 35-letnią kobietę jak i jej 6-letnią córkę. Kierujące były trzeźwe. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.