Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Szeryf w Komendzie Powiatowej

Nadkom. Marek Ujazda, decyzją Komendanta Stołecznego Policji insp. Michała Domaradzkiego, objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie. Nowodworscy policjanci, policjantki i pracownicy Policji serdecznie dziękują nadkomisarzowi Markowi Ujeździe, za to że bez mała 7 lat był sprawiedliwym i dobrym szefem, skutecznym i zdecydowanym w działaniu. Jednocześnie życzymy, aby jego służba pełniona dla społeczności powiatu wołomińskiego, była równie aktywna, jak dotychczas w powiecie nowodworskim. Aktualnie obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pełni podinsp. Przemysław Suchecki.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.