Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Secymin: Ludzka noga w Wiśle

W czwartek (8.01) popołudniu do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zadzwonił mieszkaniec Nowego Secymina gm. Leoncin i poinformował iż zauważył wyrzuconą przez rzekę Wisłę, ludzką kończynę. Na miejsce natychmiast wysłano załogę policji.

Funkcjonariusze ustalili że jest to kawałek ludzkiej nogi. Na miejsce przybyli policyjni technicy oraz prokurator który prowadzi dochodzenie w tej sprawie – informuje mł. asp. Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji.

Prokuratura musi ustalić do kogo należała kończyna i czy doszło do jakiegoś przestępstwa czy też nieszczęśliwego wypadku oraz co z ewentualną resztą ciała.

P.J.

2 thoughts on “Nowy Secymin: Ludzka noga w Wiśle

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.