Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

W poniedziałek (12.01) w Nasielsku na ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej, doszło do potrącenia 69 letniej kobiety przechodzącej przez jezdnię. Lekarz z karetki pogotowia ratunkowego stwierdził zgon poszkodowanej. Na miejsce przybyli policjanci oraz prokurator. Wstępnie wiadomo że w kobiete uderzył osoby opel zafira na nowodworskich tablicach rejestracyjnych.

Około godziny 17 w rejonie przejścia dla pieszych potracona została 69 letnia kobieta – mówi mł. asp. Szymon Koźniewski – rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Kierującty oplem 44 letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego w chwili zdarzenia był trzeźwy. Niestety kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Śledztwo w sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury w Pułtusku.

M.K.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.