Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nuna: Sprowadzenie relikwii świętego Jana Pawła II

Wierni z parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Nunie wraz z księdzem proboszczem Waldemarem Marciniakiem udali się na pielgrzymkę do Krakowa, gdzie z rąk kardynała Stanisława Dziwisza otrzymali relikwie świętego Jana Pawła II w postaci kropli krwi.

Wierni w dniach 22-23 września pielgrzymowali do Krakowa gdzie odwiedzili Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz Zamek Wawelski. Wzięli również w spotkaniu z kardynałem Stanisławem Dziwiszem, który przekazał na ręce księdza proboszcza relikwiarz z kroplą krwi świętego Jana Pawła II.

Uroczyste wprowadzenie relikwii odbędzie się 11 października w Nunie w obecności biskupa Romana Marcinkowskiego, emerytowanego sufragana diecezji płockiej.

Foto: Parafia Nuna

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.