Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Odkryj Twierdzę Modlin: Niezwykłe Opowieści z Przewodnikiem już w ten weekend!

Podczas wycieczki poznasz tajemnice Twierdzy Modlin oraz zobaczysz niedostępne na co dzień zabytki! To niepowtarzalna okazja, by wejść w ślady bohaterskich żołnierzy, którzy bronili tego niezwykłego miejsca!

Widzimy się w sobotę (2 marca) i w niedzielę (3 marca), o godzinie 12:00, pod Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.
Stamtąd wyruszymy na wycieczkę, podczas której zobaczycie wiele interesujących miejsc.

Między innymi zobaczycie:
– Najdłuższy budynek w Europie!
– Areszt Carski
– Dziedziniec Koszar Obronnych
– Wieża Wodna
– Stołówka wojskowa
– Kojec Meciszewskiego

(Zwiedzanie zaczyna się o 12:00. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których przejdziecie około 3 kilometrów).
Co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem należy zgłosić się do naszego punktu Muzeum Twierdzy Modlin, w celu zeskanowania biletów.
Całkowity koszt: 35zł/osoba! Bilety do nabycia pod adresem https://goingapp.pl/kup-bilety/twierdza-modlin-zwiedzanie-z-przewodnikiem-23

UWAGA! Lepiej się pospieszcie bo liczba miejsc jest ograniczona!
To jeszcze nie wszystko!
Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – BILETY W CENIE ZWIEDZANIA!
• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza
• Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197” – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! Czas zwiedzania: zależny od grupy.

Jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie! Do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.