Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Odpowie za kradzież prądu

W tym tygodniu nowodworscy kryminalni przeprowadzili kontrolę lokalu, gdzie miało dochodzić do kradzieży prądu. Ujawniono źródło nielegalnego doprowadzenia energii elektrycznej, a 55- latek odpowiedzialny za cały proceder odpowie teraz przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim byli w posiadaniu informacji, że w jednym z mieszkań na terenie miasta dochodzi do nielegalnego poboru energii elektrycznej.

25 kwietnia 2022 r. po południu, funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Tam okazało się, że 55- letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego nielegalnie pobiera prąd, poprzez podłączenie sprzętu gospodarstwa domowego, z ominięciem licznika energii elektrycznej. Mundurowi wspólnie z pracownikami zakładu energetycznego przeprowadzili czynności na miejscu, a nielegalna instalacja została zlikwidowana.

Teraz, zgodnie z art. 278§5 kodeksu karnego, 55- latek usłyszy zarzut kradzieży energii elektrycznej. Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.