Okazało się, że kierowca jest poszukiwany

11 listopada 2023 r. policjanci nowodworskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Okazało się, że 55- latek jest poszukiwany na podstawie dwóch podstaw prawnych. Mieszkaniec Krasnegostawu uwolnił się od aresztu, wpłacając zastępczą karę w postaci grzywny oraz składając oświadczenie dotyczące aktualnego miejsca pobytu. Po czynnościach został przez policjantów zwolniony.

W sobotnie przedpołudnie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na ul. Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Podczas interwencji sprawdzili 55- latka w policyjnym systemie. Okazało się, że krasnostawianin jest poszukiwany dwoma podstawami prawnymi.

Sąd Rejonowy w Poznaniu Nowym-Mieście wydał zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu 55- latka, a dodatkowo mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej wykroczenie.

Mieszkaniec województwa lubelskiego opłacił zastępczą karę grzywny, uwalniając się od kary pozbawienia wolności, a policjanci sporządzili dokumentację dotyczącą jego aktualnego miejsca pobytu. Po czynnościach mężczyzna został zwolniony.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.