Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Opublikował nagie zdjęcia swojej byłej dziewczyny

Policjanci nowodworskiej komendy zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu, który podejrzany jest o rozpowszechnianie wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Mężczyzna opublikował zdjęcia swojej znajomej, na jednym z portali społecznościowych. 25-latek usłyszał już zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Do nowodworskiej komendy zgłosiła się 19-letnia dziewczyna, która powiedziała, że jej były chłopak na jednym z portali społecznościowych opublikował zdjęcia z jej m.in. nagim wizerunkiem. Mężczyzna uczynił to bez zgody 19-latki.

Policjanci przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy i zatrzymali podejrzanego. 25-letni, mieszkaniec naszego powiatu, po złożeniu wyjaśnień, usłyszał zarzut rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Mężczyzna skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się karze.

KPP Nowy Dwór Maz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.