Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Park handlowy powstanie w Zakroczymiu

Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski poinformował, że w minionym tygodniu wydane zostało pozwolenie na budowę parku handlowego, zlokalizowanego przy ulicy Doranta przy DK62.  Prace budowlane mają ruszyćw najbliższym czasie.  

W nowym parku handlowym, który zostanie zlokalizowany na skrzyżowaniu DK62 z ulicą Doranta powstaną takie sklepy jak Netto, Pepco, Kik, Rossman, Dealz czy Sinsay. Jak podkreśla burmistrz Artur Ciecierski kolejne starania i miesiące pracy  przyniosły efektw postaci kolejnego elementu rozwoju gminy Zakroczym.

Zawsze powtarzałem, że rozwój gminy Zakroczym to jest i będzie proces. Wykonaliśmy przez kilka lat prace planistyczne, które dzisiaj otwierają gminie szerokie możliwości. To był klucz. Jestem ogromnie zadowolony, że zmierzamy do przodu. Rozbudowują się firmy logistyczne, powstają mniejsze przedsiębiorstwa. Bliskość portu lotniczego i przebudowana trasa S7 gwarantują gminie Zakroczym dynamiczny rozwój. Kiedyś wszyscy wspomną moje słowa. Trzeba mieć wizję i być konsekwentnym. – mówi naszej redakcji burmistrz Artur Ciecierski. 

Po wybudowaniu węzła Modlin i przebudowie DK7 do klasy S7, również i mieszkańcy okolicznych miejscowości będą mogli szybko dojechać na zakupy w nowym parku handlowym.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.