Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pieńków: Chciał umówić się z czternastolatką

32-letni Łukasz W., w rejonie stacji paliw w Pieńkowie gm. Czosnów, umówił się z czternastolatką. Spotkanie zaaranżowane przez internet miało doprowadzić prawdopodobnie do kontaktu seksualnego, jednak zamiast małoletniej dziewczyny na miejsce przyjechali policjanci z miejscowego komisariatu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do celi.

Zatrzymanie, do którego doszło w miniony poniedziałek wieczorem, poprzedzone było prowokacją jednego z internautów. Mężczyzna o całej sytuacji poinformował mundurowych. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie, pozwolił na przedstawienie 32-latkowi zarzutu usiłowania przestępstwa z art. 200a § 1 Kodeksu Karnego.
Mężczyźnie może teraz grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wczoraj prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.

KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Od redakcji:
W akcji zatrzymania udział brali również pracownicy patrolu interwencyjnego firmy ochroniarskiej. O zdarzeniu informowali nas czytelnicy już w poniedziałkowy wieczór

One thought on “Pieńków: Chciał umówić się z czternastolatką

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.