Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pieńków: Zatrzymali poszukiwaną za oszustwo

Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 32-letnią Agnieszkę W., mieszkankę Warszawy, który była poszukiwana listem gończym. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie wyrok za oszustwo.

Wczoraj przed północą do nowodworskiej komendy dotarła informacja, że na terenie jednej ze stacji paliw w gm. Czosnów ma przebywać kobieta poszukiwana listem gończym. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze prewencji.

Dzięki szybkiemu działaniu, policjanci w jednym z zaparkowanych na stacji samochodów wylegitymowali 32-letnią Agnieszkę W., która po sprawdzeniu w resortowej bazie okazała się być poszukiwana listem gończym, przez warszawski sąd.

32-latka została zatrzymana i trafiła do celi. Dzisiaj zostanie przewieziona do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 1, 5 roku pozbawienia wolności za oszustwo.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.